Hollandis populaarne hollandlane - kartuli "Colombo": sordi kirjeldus, foto, omadused

Kolumbo kartul on ammu aednike seas ammu ja kindlalt populaarne. Ja kõik sellepärast, et sellel sordil on hea maitse, saab seda transportida pikkade vahemaade ulatuses, vähe või üldse mitte kaotamata ja on haigustele ja kahjuritele hästi vastupidav.

Selles artiklis oleme ette valmistanud sordi üksikasjaliku kirjelduse, selle peamised omadused. Samuti saate teada, millised tingimused tuleb edukaks kasvatamiseks täita ja kas haiguste ja kahjurite tõrje vältimiseks on vaja ennetustööd.

Kolombo kartuli sordi kirjeldus

Hinne nimiColomba
Üldised karakteristikudväga varane hollandi kultivar stabiilse saagiga
Rasedusaeg50-65 päeva
Tärklise sisaldus11-15%
Kaubanduslike mugulate mass80-130 gr
Bukulis olevate mugulate arvkuni 12
Saagikus220-420 c / ha
Tarbijakvaliteetnormaalne maitse, minimaalne rabedus
Lootus95%
Nahavärvkollane
Tselluloosi värvkollane
Eelistatud kasvavad piirkonnadKesk-, Kesk-Musta Maa, Põhja-Kaukaasia, Loode, Volgo-Vjatski
Haigusresistentsusnematoodide ja kartuli vähi suhtes resistentne
Kasvatamise tunnusedvältige külma pinnase istutamist
AlgatajaHZPC HOLLAND B.V. (Madalmaad)

Madalmaades hübriiditi Colombo kartulid (Colomba). Algataja on HZPC Holland. Kuulub Venemaa Föderatsiooni riiklikusse registrisse riigi keskmises vööndis, Kaukaasia piirkonnas ja Musta mere keskosas.

Saadud laialt levinud vene amatööstuse aednikud. Sort on ette nähtud kasvamiseks avatud maas. Maitsestatud mugulad istutamine. Soovitatav külviskava: 35x60 cm. Istutussügavus: 9-10 cm.

Istutamine peab toimuma mitmeaastaste heintaimede, teraviljade või kaunviljade järel. Armas kergelt happeline pinnas. Aktiivselt kasvab rasune muld või must muld.

See on tähtis! Enne istutamist peate hoolikalt valima koha. Ärge kartke istutada põhjavee lähedal. Kogenud aednikud peavad seda kartuli alamliiki ei talu ülekuumenemist.

Saagikus

See kuulub keskmise varase sordi juurde. Alates istutamise mugulatest tehnilise küpsuseni kulub 70-75 päeva. Alamliigid on suure saagikusega. Üks hektarilt koristatakse 220-420 tsentreid puuvilju.

Tabelis on esitatud andmed muude kartuli sortide saagise kohta:

Hinne nimiSaagikus
Colomba1 hektari kohta võib koguda 220-420 tsentreid.
PõllumajandustootjaAlates 1 hektari kohta on rohkem kui 200 tsentreid.
Meteor200 - 400 tsentreid hektari kohta, sõltuvalt piirkonnast ja kliimast.
Nelikümmend päevaAlates 1 hektarist võib koguda 200 kuni 300 tsentni.
Minerva1 hektari kohta kogutakse 200 kuni 450 tsentrini.
KaratopSaate koguda 200-500 tsentri hektari kohta.
VenetaKeskmine suurus on 300 tsentreid hektari kohta.
Zhukovski varakultKeskmiselt 400 tsentreid hektari kohta.
Riviera280 kuni 450 tsentri kohta hektari kohta.
Kiranda110 kuni 320 sendi hektari kohta.

Soojas piirkondades on võimalik koristada kaks korda aastas. Colombo kartul on kõrge tooraine omadused. Seda saab transportida pikkade vahemaade suunas. Jahedas köögiviljade kauplustes temperatuuril -1-3 ° C püsib 5-6 kuud.

Stabiilsus on 95%. Puuvilja maitse on suurepärane. Pikaajalise ladustamisega maitse ei kao. Ei ärrita. Mõeldud nii hulgi- kui ka turumüügiks. Turustatavus on vahemikus 80-99%.

Tabelis allpool on näha mugulatoodete kaubakoguste ja nende sordi kvaliteedi võrdlusandmed teistes sortides:

Hinne nimiTooraine mugulate mass (grammides)Lootus
Colomba80-13095%
Meteor100-15095%
Minerva120-24594%
Kiranda92-17595%
Karatop60-10097%
Veneta67-9587%
Zhukovski varakult100-12092-96%
Riviera100-18094%

Foto

Pilt näitab kartuli sorti Colombo.

Kartulipuu Colombo iseloomulik

Hulgas pungad põõsad, laialivalguvad, millel on suur hulk infolehti. Kõrgus ulatub 50-55 cm. Lehed on suured, smaragd rohelised. Lilled lumevalge lilla värviga.

Antootsüaniini tooni intensiivsus koralli sisepinnalt on väga nõrk või puudub täielikult. Puuviljad on piklikud, ümarate servadega. Lase valgel helerohelisel toonil sileda nahaga.

Puuviljade mass varieerub vahemikus 80-130 grammi. Silmad väikesed, madalad. Tärklisesisaldus ulatub 11-15% -ni.

Colomba kartul on laudade valik. Ainult ette valmistatud omatehtud toidud. See on suurepärase maitsega. Esimesed ja teised kursused on valmistatud selle sorti kartulist.

Kasutatakse pirukate täitmiseks. Kartulit saab praadida, keeda, küpsetada, aurutada ja mikrolaineahjus. See sort sobib hästi porgandiga, sibulad, peet, herned, liha.

Kasvav üles

Istutamise ajal peaksite teadma, et pinnas peaks olema korralikult soojenenud. Sordi ei talu külma. Puu võib mädaneda maapinnast.Vaja on jälgida pinnase kahjustumist.

On oluline, et maapind oleks hingav. Vastasel korral ei saa juurusüsteem aktiivselt areneda. Selle põhjuseks on saagikuse vähenemine. Kas peaks korrapäraselt raiskama. Me ei tohi lubada umbrohu olemasolu taime kõrval.

Niiskuskultuurid eemaldavad mineraalid, mis põhjustavad mugulate deformatsiooni. Sordi nõuab iganädalasi broneeringuid. Hilling viiakse läbi vähemalt üks kord iga kahe nädala tagant.

Ärge unustage, et kasvab pihustamine erinevate kemikaalidega.

Istutuskaitse eesmärgil on soovitatav perioodide vältel korrapäraselt vahetada insektitsiidide, fungitsiidide ja herbitsiididega puhkeaja jooksul.

Haigused ja kahjurid

Sordi on väga resistentne vähktõve, kibuvitsa, kuldse kitse nematoodi suhtes.

Hilinenud hägune mugul ja voldikud sredneustoychiv. Kahjukahjustust mõjutab ainult vale hooldus.

Profülaktikana soovivad kogenud aednikud korrapäraselt kontrollida põõsaid kahjurite esinemise suhtes. Kui neid tuvastatakse, kartulid pihustatakse fungitsiididega.

Samuti on soovitatav mitte ületada ülemiste koorikutega ja mulda happesust igal nädalal kontrollida.

Tugev hapestamine peaks lõpetama toidulisandeid.

See on tähtis! Seda sorti saab sideratami sööta. Täiuslik ristik, lupiin, sinep. Sinepis lisades heljatoid lahutatakse. Lupiin hävitab Colorado kartuli mardikana vastsete.

Kogenud aednikud väidavad, et seda tüüpi väetis rikastab mulda, muutes selle kõige hingavamaks.

Väetised pärsivad umbrohu aktiivset kasvu. Kuid tasub kaaluda, et pärast sidiraamide tegemist pole soovitatav 2-2,5 kuu jooksul peale purjetamist põõsas purustada.

Kartulid klassi Colombo kasvatatud Madalmaades. Sellel on kõrge säilivus, suurepärane esitlus. Kavandatud kodus valmistamiseks. Pikaajalise ladustamisega maitse ei kao. Sisaldab 11-15% tärklist.

Loading...